VH1851520000G Amphenol Anytek TERM BLOCK PLUG 18/36POS 5.08MM
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
VH1851520000G
Вытворца:
Апісанне:
TERM BLOCK PLUG 18/36POS 5.08MM
Стан RoHs:
Арыентацыя загалоўка :
Асаблівасці :
Mating Flange, Retention Latches (Non-Wire Side)
Калібр або дыяпазон правадоў - AWG :
12-24 AWG
Калібр або дыяпазон правадоў - мм² :
Кантакт Mating Finish :
Tin
Колер :
Green
Колькасць пазіцый :
18 (Mate), 36 (Input)
Колькасць узроўняў :
1 (Mate), 2 (Input)
Напружанне - IEC :
Напружанне - UL :
300V
Падача :
0.200" (5.08mm)
Пазіцыі на ўзровень :
18 (Mate), 36 (Input)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 115°C
серыял :
VH
Стыль заканчэння :
Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Ток - МЭК :
Ток - УЛ :
20A