V52151530000G Amphenol Anytek TERM BLOCK RCPT 21POS 5.08MM
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
V52151530000G
Вытворца:
Апісанне:
TERM BLOCK RCPT 21POS 5.08MM
Стан RoHs:
Арыентацыя загалоўка :
Асаблівасці :
Mating Flange
Калібр або дыяпазон правадоў - AWG :
12-30 AWG
Калібр або дыяпазон правадоў - мм² :
Кантакт Mating Finish :
Tin
Колер :
Green
Колькасць пазіцый :
21
Колькасць узроўняў :
1
Напружанне - IEC :
Напружанне - UL :
300V
Падача :
0.200" (5.08mm)
Пазіцыі на ўзровень :
21
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 115°C
серыял :
V5
Стыль заканчэння :
Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Ток - МЭК :
Ток - УЛ :
12A