AS7C256A-20TIN Alliance Memory, Inc. IC SRAM 256KBIT 20NS 28TSOP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
AS7C256A-20TIN
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC SRAM 256KBIT 20NS 28TSOP
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрфейс памяці :
Parallel
Напружанне - сілкаванне :
4.5 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
28-TSOP I
Памер памяці :
256Kb (32K x 8)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
-
Тактавая частата :
-
Тып мацавання :
Surface Mount
Тып памяці :
Volatile
Тэхналогія :
SRAM - Asynchronous
Ўпакоўка :
Tray
Фармат памяці :
SRAM
Час доступу :
20ns
Час цыкла запісу - слова, старонка :
20ns
Частка Статус :
Active
в наличии
17,773
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
AS7C256A-20TIN Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць AS7C256A-20TIN больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
сэрвісам, купіўшы ChipIc AS7C256A-20TIN. Калі ласка, не саромейцеся звяртацца наконт
лепшай цаны на AS7C256A-20TIN. Націсніце, каб атрымаць прапанову
AS7C256A-20TIN Асаблівасці
AS7C256A-20TIN is produced by Alliance Memory, Inc., belongs to аб'ём памяці.
AS7C256A-20TIN Падрабязная інфармацыя аб прадукцыі
:
AS7C256A-20TIN - гэта аб'ём памяці, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і
вырабленыя
Alliance Memory, Inc..
AS7C256A-20TIN вытворчасці Alliance Memory, Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
AS7C256A-20TIN кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Калі вы не знайшлі запчастку, якую шукаеце, вы можаце звязацца з намі для атрымання дадатковай інфармацыі, такі як колькасць запасаў у табліцы дадзеных AS7C256A-20TIN (PDF), кошт AS7C256A-20TIN, Распіноўка AS7C256A-20TIN, кіраўніцтва AS7C256A-20TIN і рашэнне на замену AS7C256A-20TIN.
AS7C256A-20TIN вытворчасці Alliance Memory, Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
AS7C256A-20TIN кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Калі вы не знайшлі запчастку, якую шукаеце, вы можаце звязацца з намі для атрымання дадатковай інфармацыі, такі як колькасць запасаў у табліцы дадзеных AS7C256A-20TIN (PDF), кошт AS7C256A-20TIN, Распіноўка AS7C256A-20TIN, кіраўніцтва AS7C256A-20TIN і рашэнне на замену AS7C256A-20TIN.
AS7C256A-20TIN Змяненні, ключавыя словы
:
AS7C256A-20TIN Кошт
AS7C256A-20TIN Малюнак
AS7C256A-20TIN Напружанне на выснове
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "AS7C"
