ATS-10G-01-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc. HEATSINK 40X40X10MM XCUT
Вентылятары, цеплавое кіраванне
Нумар вытворцы:
ATS-10G-01-C1-R0
Апісанне:
HEATSINK 40X40X10MM XCUT
Вышыня ад асновы (вышыня плаўніка) :
0.394" (10.00mm)
Даўжыня :
1.575" (40.00mm)
21.90°C/W @ 100 LFM
Шырыня :
1.575" (40.00mm)