AMCV-0603LC-140-C100N-T Abracon LLC VARISTOR 19V 2A 0603
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
AMCV-0603LC-140-C100N-T
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 19V 2A 0603
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
2A
Ёмістасць @ частата :
10pF @ 1MHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
14V
Максімальнае вольт пераменнага току :
10V
Напружанне варыстара (мін) :
16V
Напружанне варыстара (макс.) :
22V
Напружанне варыстара (тып) :
19V
Пакет / Чахол :
0603 (1608 Metric)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C (TA)