AMCV-0603-180-C800N-T Abracon LLC VARISTOR 25V 15A 0603
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
AMCV-0603-180-C800N-T
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 25V 15A 0603
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
15A
Ёмістасць @ частата :
80pF @ 1MHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
18V
Максімальнае вольт пераменнага току :
12.7V
Напружанне варыстара (мін) :
22V
Напружанне варыстара (макс.) :
28V
Напружанне варыстара (тып) :
25V
Пакет / Чахол :
0603 (1608 Metric)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C (TA)