963110-2000-AR-TP 3M CONN SOCKET SGL 10POS GOLD SMD
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
963110-2000-AR-TP
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CONN SOCKET SGL 10POS GOLD SMD
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Абарона ад пранікнення :
Асаблівасці :
Бягучы рэйтынг :
2A
Вышыня - спалучэнне :
0.100" (2.54mm)
Вышыня ізаляцыі :
0.295" (7.50mm)
Даўжыня кантакту - пост :
Кантакт Фініш - Размясціць :
Tin
Кантакт Фініш - Спарванне :
Gold
Колер ізаляцыі :
Black
Колькасць загружаных пазіцый :
All
Колькасць пазіцый :
10
Колькасць радкоў :
1
Міжраддзі - Спарванне :
Намінальнае напружанне :
1000VDC
Працоўная тэмпература :
-25°C ~ 105°C
Рэйтынг гаручасці матэрыялу :
UL94 V-0
серыял :
963
Спыненне :
Solder
стыль :
Board to Board
Таўшчыня аздаблення кантакту - Спалучэнне :
Flash
Тып кантакту :
Female Socket
Тып мацавання :
Surface Mount
Тып мацавання :
Push-Pull
Тып раздыма :
Receptacle, Bottom or Top Entry
Ўпакоўка :
Tube
Частка Статус :
Obsolete
Спалучаныя вышыні кладкі :
в наличии
19,077
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 963110-2000-AR-TP больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
963110-2000-AR-TP Асаблівасці
963110-2000-AR-TP is produced by 3M, belongs to Прастакутныя раздымы - гнёзды, разеткі, разеткі.
вырабленыя
3M.
963110-2000-AR-TP вытворчасці 3M можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
963110-2000-AR-TP кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
963110-2000-AR-TP Кошт
963110-2000-AR-TP Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "9631"