960131-6202-AR 3M CONN SOCKET SGL VERT 31POS GOLD
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
960131-6202-AR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CONN SOCKET SGL VERT 31POS GOLD
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Абарона ад пранікнення :
Асаблівасці :
Бягучы рэйтынг :
2A
Вышыня - спалучэнне :
0.100" (2.54mm)
Вышыня ізаляцыі :
0.280" (7.10mm)
Даўжыня кантакту - пост :
0.118" (3.00mm)
Кантакт Фініш - Размясціць :
Tin
Кантакт Фініш - Спарванне :
Gold
Колер ізаляцыі :
Black
Колькасць загружаных пазіцый :
All
Колькасць пазіцый :
31
Колькасць радкоў :
1
Міжраддзі - Спарванне :
Намінальнае напружанне :
1000VDC
Працоўная тэмпература :
-25°C ~ 105°C
Рэйтынг гаручасці матэрыялу :
UL94 V-0
серыял :
960
Спыненне :
Solder
стыль :
Board to Board
Таўшчыня аздаблення кантакту - Спалучэнне :
Flash
Тып кантакту :
Female Socket
Тып мацавання :
Push-Pull
Тып мацавання :
Through Hole
Тып раздыма :
Receptacle
Ўпакоўка :
Tray
Частка Статус :
Obsolete
Спалучаныя вышыні кладкі :
в наличии
48,299
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 960131-6202-AR больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
960131-6202-AR Асаблівасці
960131-6202-AR is produced by 3M, belongs to Прастакутныя раздымы - гнёзды, разеткі, разеткі.
вырабленыя
3M.
960131-6202-AR вытворчасці 3M можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
960131-6202-AR кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
960131-6202-AR Кошт
960131-6202-AR Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "9601"