951210-2520-AR-PR 3M CONN HEADER 10POS 2MM VERT SMD
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
951210-2520-AR-PR
Вытворца:
3M
Апісанне:
CONN HEADER 10POS 2MM VERT SMD
Стан RoHs:
Ізаляцыйны матэрыял :
Thermoplastic
Абарона ад пранікнення :
Агульная даўжыня кантакту :
Асаблівасці :
Pick and Place
Бягучы рэйтынг :
1A
Вышыня - спалучэнне :
0.079" (2.00mm)
Вышыня ізаляцыі :
0.060" (1.52mm)
Даўжыня кантакту - пост :
Даўжыня кантакту - спалучэнне :
0.157" (4.00mm)
Кантакт Фініш - Размясціць :
Tin
Кантакт Фініш - Спарванне :
Gold
Кантактны матэрыял :
Copper Alloy
Колер ізаляцыі :
Black
Колькасць загружаных пазіцый :
All
Колькасць пазіцый :
10
Колькасць радкоў :
2
Міжраддзі - Спарванне :
0.079" (2.00mm)
Намінальнае напружанне :
Працоўная тэмпература :
-25°C ~ 105°C
Рэйтынг гаручасці матэрыялу :
UL94 V-0
Саванна :
Unshrouded
серыял :
951
Спыненне :
Solder
стыль :
Board to Board
Таўшчыня аздаблення кантакту - Спалучэнне :
Flash
Тып кантакту :
Male Pin
Тып мацавання :
Push-Pull
Тып мацавання :
Surface Mount
Тып раздыма :
Header
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Форма кантакту :
Square
Частка Статус :
Obsolete
в наличии
36,343
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
951210-2520-AR-PR Асаблівасці
951210-2520-AR-PR is produced by 3M, belongs to Прастакутныя злучальнікі - Загалоўкі, загваздкі.
951210-2520-AR-PR вытворчасці 3M можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
951210-2520-AR-PR кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com
  • Неадкладны тэрмін дастаўкі: на працягу 24 гадзін-72 гадзін.
 Змяшчае прадукты серыі "9512"