4622-WHITE-3/4"X36YD 3M TAPE DBL COATED WHT 3/4"X 36YDS
Стужкі, клеі     Roll
Нумар вытворцы:
4622-WHITE-3/4"X36YD
Вытворца:
3M
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
TAPE DBL COATED WHT 3/4"X 36YDS
Стан RoHs:
Выкарыстанне :
General Purpose
Даўжыня :
108 (32.9m) 36 yds
Дыяпазон тэмператур :
200°F (93°C)
Клейкі :
Acrylic
Колер :
White
Падтрымка, перавозчык :
Polyethylene Film
серыял :
VHB™ 4622
Таўшчыня :
0.0450" (45.0 mils, 1.143mm)
Таўшчыня - Клей :
0.0410" (41.0 mils, 1.041mm)
Таўшчыня - падкладка, перавозчык :
0.0040" (4.0 mils, 0.102mm)
Тып стужкі :
Double Coated, Double Sided
Частка Статус :
Active
Шырыня :
0.75" (19.05mm) 3/4"
в наличии
24,151
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
4622-WHITE-3/4"X36YD is produced by 3M, belongs to .
4622-WHITE-3/4"X36YD - гэта , буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і вырабленыя 3M.
4622-WHITE-3/4"X36YD вытворчасці 3M можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
4622-WHITE-3/4"X36YD кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com
  • Неадкладны тэрмін дастаўкі: на працягу 24 гадзін-72 гадзін.
 Змяшчае прадукты серыі "4622"