3759/10SO 300 3M CBL RIBN 10COND 0.050 BLACK 300'
Кабелі, правады
Нумар вытворцы:
3759/10SO 300
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CBL RIBN 10COND 0.050 BLACK 300'
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Zippable
Ацэнкі :
UL Style 20267
Даўжыня :
300.0 (91.44m)
Дырыжорная нітка :
7 Strands / 36 AWG
Калібр правадоў :
28 AWG
Колер курткі :
Black
Колькасць правадыроў :
10
Матэрыял курткі (ізаляцыі). :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Напруга :
300V
Падача :
0.050" (1.27mm)
Працоўная тэмпература :
-20°C ~ 80°C
серыял :
3759
Таўшчыня стужкі :
Тып кабеля :
Flat Cable, Round Jacket
Частка Статус :
Active
Шырыня стужкі :
0.450" (11.43mm)
Экранаванне :
Unshielded
в наличии
31,188
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 3759/10SO 300 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
3759/10SO 300 Асаблівасці
3759/10SO 300 is produced by 3M, belongs to Плоскія істужачныя кабелі.
вырабленыя
3M.
3759/10SO 300 вытворчасці 3M можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
3759/10SO 300 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
3759/10SO 300 Кошт
3759/10SO 300 Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "3759"