3421-G020 3M WIREMOUNT SOCKET PREASSEMBL 20CO
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
3421-G020
Вытворца:
3M
Апісанне:
WIREMOUNT SOCKET PREASSEMBL 20CO
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Feed Through, Strain Relief
Заканчэнне кабеля :
IDC
Калібр правадоў :
26-28 AWG, Stranded or Solid
Кантакт Фініш :
Gold
Колер :
Black
Колькасць пазіцый :
20
Колькасць радкоў :
2
Міжрадкоўе :
0.100" (2.54mm)
Падача :
0.100" (2.54mm)
серыял :
3000
Таўшчыня аздаблення кантакту :
30.0µin (0.76µm)
Тып дроту :
Ribbon Cable
Тып кантакту :
Female Socket
Тып мацавання :
Тып мацавання :
Free Hanging (In-Line)
Тып раздыма :
Receptacle
Ўпакоўка :
Bulk
Частка Статус :
Active
в наличии
45,427
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
3421-G020 Канкурэнтныя кошты
3421-G020 Асаблівасці
3421-G020 is produced by 3M, belongs to Прастакутныя раздымы - вольная падвеска, панэль.
3421-G020 вытворчасці 3M можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
3421-G020 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com
 Змяшчае прадукты серыі "3421"