3365/25SF 3M CABLE 25 COND .05" FLAT GRY 500'
Кабелі, правады
Нумар вытворцы:
3365/25SF
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CABLE 25 COND .05" FLAT GRY 500'
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Zippable
Ацэнкі :
UL Style 2651
Даўжыня :
500.0 (152.40m)
Дырыжорная нітка :
7 Strands / 36 AWG
Калібр правадоў :
28 AWG
Колер курткі :
Gray
Колькасць правадыроў :
25
Матэрыял курткі (ізаляцыі). :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Напруга :
300V
Падача :
0.050" (1.27mm)
Працоўная тэмпература :
-20°C ~ 105°C
серыял :
3365
Таўшчыня стужкі :
0.035" (0.89mm)
Тып кабеля :
Flat Cable
Частка Статус :
Active
Шырыня стужкі :
1.250" (31.75mm)
Экранаванне :
Unshielded
в наличии
47,177
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
3365/25SF Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 3365/25SF больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
3365/25SF Асаблівасці
3365/25SF is produced by 3M, belongs to Плоскія істужачныя кабелі.
вырабленыя
3M.
3365/25SF вытворчасці 3M можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
3365/25SF кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
3365/25SF Кошт
3365/25SF Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "3365"