1785/34TBSF 3M CBL RIBN 34COND TWIST-PAIR 100'
Кабелі, правады
Нумар вытворцы:
1785/34TBSF
Вытворца:
3M
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CBL RIBN 34COND TWIST-PAIR 100'
Стан RoHs:
Асаблівасці :
Ацэнкі :
UL Style 2912
Даўжыня :
100.0 (30.48m)
Дырыжорная нітка :
7 Strands / 36 AWG
Калібр правадоў :
28 AWG
Колер курткі :
Black
Колькасць правадыроў :
34 (17 Pair Twisted)
Матэрыял курткі (ізаляцыі). :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Напруга :
150V
Падача :
0.050" (1.27mm)
Працоўная тэмпература :
-20°C ~ 80°C
серыял :
1785
Таўшчыня стужкі :
0.120" (3.05mm)
Тып кабеля :
Flat Twisted Pair, Flat Jacket
Частка Статус :
Active
Шырыня стужкі :
1.830" (46.48mm)
Экранаванне :
Shielded
в наличии
23,464
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1785/34TBSF Канкурэнтныя кошты
1785/34TBSF Асаблівасці
1785/34TBSF is produced by 3M, belongs to Плоскія істужачныя кабелі.
1785/34TBSF - гэта Плоскія істужачныя кабелі, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і вырабленыя 3M.
1785/34TBSF вытворчасці 3M можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1785/34TBSF кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com
 Змяшчае прадукты серыі "1785"