151260-7422-TH 3M CONN HEADER 2MM 60PS DL R/A 15AU
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
151260-7422-TH
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CONN HEADER 2MM 60PS DL R/A 15AU
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Ізаляцыйны матэрыял :
Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled
Абарона ад пранікнення :
Агульная даўжыня кантакту :
Асаблівасці :
Бягучы рэйтынг :
1A
Вышыня - спалучэнне :
0.079" (2.00mm)
Вышыня ізаляцыі :
0.165" (4.20mm)
Даўжыня кантакту - пост :
0.118" (3.00mm)
Даўжыня кантакту - спалучэнне :
0.152" (3.86mm)
Кантакт Фініш - Размясціць :
Tin-Lead
Кантакт Фініш - Спарванне :
Gold
Кантактны матэрыял :
Copper Alloy
Колер ізаляцыі :
Black
Колькасць загружаных пазіцый :
All
Колькасць пазіцый :
60
Колькасць радкоў :
2
Міжраддзі - Спарванне :
0.079" (2.00mm)
Намінальнае напружанне :
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Рэйтынг гаручасці матэрыялу :
UL94 V-0
Саванна :
Unshrouded
серыял :
1512
Спыненне :
Solder
стыль :
Board to Board or Cable
Таўшчыня аздаблення кантакту - Спалучэнне :
15.0µin (0.38µm)
Тып кантакту :
Male Pin
Тып мацавання :
Push-Pull
Тып мацавання :
Through Hole, Right Angle
Тып раздыма :
Header
Ўпакоўка :
Bulk
Форма кантакту :
Square
Частка Статус :
Obsolete
в наличии
61,745
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 151260-7422-TH больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
151260-7422-TH Асаблівасці
151260-7422-TH is produced by 3M, belongs to Прастакутныя злучальнікі - Загалоўкі, загваздкі.
вырабленыя
3M.
151260-7422-TH вытворчасці 3M можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
151260-7422-TH кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
151260-7422-TH Кошт
151260-7422-TH Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1512"