150260-5002-TH 3M CONN SOCKET 2MM 60POS R/A 15GOLD
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
150260-5002-TH
Вытворца:
3M
Апісанне:
CONN SOCKET 2MM 60POS R/A 15GOLD
Стан RoHs:
Абарона ад пранікнення :
Асаблівасці :
Бягучы рэйтынг :
1A
Вышыня - спалучэнне :
0.079" (2.00mm)
Вышыня ізаляцыі :
0.179" (4.55mm)
Даўжыня кантакту - пост :
0.100" (2.54mm)
Кантакт Фініш - Размясціць :
Tin-Lead
Кантакт Фініш - Спарванне :
Gold
Колер ізаляцыі :
Black
Колькасць загружаных пазіцый :
All
Колькасць пазіцый :
60
Колькасць радкоў :
2
Міжраддзі - Спарванне :
0.079" (2.00mm)
Намінальнае напружанне :
500VDC
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Рэйтынг гаручасці матэрыялу :
UL94 V-0
серыял :
1502
Спыненне :
Solder
стыль :
Board to Board or Cable
Таўшчыня аздаблення кантакту - Спалучэнне :
15.0µin (0.38µm)
Тып кантакту :
Female Socket
Тып мацавання :
Push-Pull
Тып мацавання :
Through Hole, Right Angle
Тып раздыма :
Receptacle
Ўпакоўка :
Tray
Частка Статус :
Obsolete
Спалучаныя вышыні кладкі :
в наличии
47,228
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
150260-5002-TH Асаблівасці
150260-5002-TH is produced by 3M, belongs to Прастакутныя раздымы - гнёзды, разеткі, разеткі.
150260-5002-TH вытворчасці 3M можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
150260-5002-TH кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com
 Змяшчае прадукты серыі "1502"