150250-2000-TH 3M CONN SOCKET 2MM 50POS SMD 15GOLD
Злучальнікі, міжзлучэнні
Нумар вытворцы:
150250-2000-TH
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CONN SOCKET 2MM 50POS SMD 15GOLD
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Абарона ад пранікнення :
Асаблівасці :
Бягучы рэйтынг :
1A
Вышыня - спалучэнне :
0.079" (2.00mm)
Вышыня ізаляцыі :
0.183" (4.65mm)
Даўжыня кантакту - пост :
Кантакт Фініш - Размясціць :
Tin-Lead
Кантакт Фініш - Спарванне :
Gold
Колер ізаляцыі :
Black
Колькасць загружаных пазіцый :
All
Колькасць пазіцый :
50
Колькасць радкоў :
2
Міжраддзі - Спарванне :
0.079" (2.00mm)
Намінальнае напружанне :
500VDC
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Рэйтынг гаручасці матэрыялу :
UL94 V-0
серыял :
1502
Спыненне :
Solder
стыль :
Board to Board or Cable
Таўшчыня аздаблення кантакту - Спалучэнне :
15.0µin (0.38µm)
Тып кантакту :
Female Socket
Тып мацавання :
Surface Mount
Тып мацавання :
Push-Pull
Тып раздыма :
Receptacle
Ўпакоўка :
Tray
Частка Статус :
Obsolete
Спалучаныя вышыні кладкі :
в наличии
15,005
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 150250-2000-TH больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
150250-2000-TH Асаблівасці
150250-2000-TH is produced by 3M, belongs to Прастакутныя раздымы - гнёзды, разеткі, разеткі.
вырабленыя
3M.
150250-2000-TH вытворчасці 3M можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
150250-2000-TH кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
150250-2000-TH Кошт
150250-2000-TH Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1502"