3M 9472LE CIRCLE-3.500"-100 3M (TC) TAPE ADHSV TRAN 3 1/2" DIA 100RL
Стужкі, клеі, матэрыялы
Нумар вытворцы:
3M 9472LE CIRCLE-3.500"-100
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
TAPE ADHSV TRAN 3 1/2" DIA 100RL
Стан RoHs:
Выкарыстанне :
Даўжыня :
Дыяпазон тэмператур :
Клейкі :
Acrylic, 300LSE
Колер :
Clear
Падтрымка, перавозчык :
Polycoated Kraft Liner
серыял :
9472LE
Таўшчыня :
0.0094" (9.4 mils, 0.239mm)
Таўшчыня - Клей :
0.0052" (5.2 mils, 0.132mm)
Таўшчыня - падкладка, перавозчык :
0.0042" (4.2 mils, 0.107mm)
Тып стужкі :
Adhesive Transfer
Ўпакоўка :
Частка Статус :
Active
Шырыня :
3.50" (88.90mm) 3 1/2" dia
в наличии
33,198
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
3M 9472LE CIRCLE-3.500"-100 is produced by 3M (TC), belongs to стужка.
3M 9472LE CIRCLE-3.500"-100 вытворчасці 3M (TC) можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com
  • Неадкладны тэрмін дастаўкі: на працягу 24 гадзін-72 гадзін.
 Змяшчае прадукты серыі "3M 9"