V24B36T150BS3 Vicor Corporation CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W
Блокі харчавання
Нумар вытворцы:
V24B36T150BS3
Апісанне:
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W
Магутнасць (Вт) :
150W
Напружанне - Ізаляцыя :
3kV
Напружанне - выхад 1 :
36V
Напружанне - Уваход (макс.) :
36V
Памер / вымярэнне :
2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 100°C
Ток - выхад (макс.) :
4.17A
Уваходнае напружанне (мінімум) :
18V
Эфектыўнасць :
88%