V24B36T150BN3 Vicor Corporation CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W
Блокі харчавання
Нумар вытворцы:
V24B36T150BN3
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
OVP, UVLO
Колькасць выхадаў :
1
Магутнасць (Вт) :
150W
Напружанне - Ізаляцыя :
3kV
Напружанне - выхад 1 :
36V
Напружанне - выхад 2 :
Напружанне - выхад 3 :
Напружанне - выхад 4 :
Напружанне - Уваход (макс.) :
36V
Пакет / Чахол :
9-DIP Module
Пакет прылады пастаўшчыка :
Памер / вымярэнне :
2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 100°C
Прыкладанні :
ITE (Commercial)
серыял :
MINI
Ток - выхад (макс.) :
4.17A
Тып :
Isolated Module
Тып мацавання :
Through Hole
Уваходнае напружанне (мінімум) :
18V
Ўпакоўка :
Bulk
Функцыі кіравання :
Частка Статус :
Active
Эфектыўнасць :
88%