DS1857E-050+ Maxim Integrated IC RES TEMP 50/50K 2MON 16-TSSOP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
DS1857E-050+
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC RES TEMP 50/50K 2MON 16-TSSOP
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрфейс :
I²C
Асаблівасці :
able Address
Канфігурацыя :
Potentiometer
Колькасць контураў :
2
Колькасць кранаў :
256
Конусность :
Linear
Напружанне - сілкаванне :
3 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
16-TSSOP
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 95°C
серыял :
Супраціў (Ом) :
50k
Супраціў - шклоачышчальнік (Ом) (тып) :
Талерантнасць :
Тып памяці :
Non-Volatile
Тэмпературны каэфіцыент (Typ) :
50 ppm/°C