LFR600303PID Littelfuse Inc. FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
LFR600303PID
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Арыентацыя :
Бягучы рэйтынг :
30A
Для выкарыстання з/сумежнымі прадуктамі :
Class R
Кантакт Фініш :
Кантактны матэрыял :
Колькасць контураў :
3
Напруга :
600V
Памер засцерагальніка :
0.563" Dia x 2" L (14.3mm x 50.8mm)