04820012ZXP Littelfuse Inc. FUSE HLDR BLADE 125V 15A PNL MNT
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
04820012ZXP
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
FUSE HLDR BLADE 125V 15A PNL MNT
Стан RoHs:
Арыентацыя :
Бягучы рэйтынг :
15A
Для выкарыстання з/сумежнымі прадуктамі :
481 Alarm Fuse
Кантакт Фініш :
Tin
Кантактны матэрыял :
Beryllium Copper
Колькасць контураў :
12
Напруга :
125V
Памер засцерагальніка :
0.665" L x 0.315" W x 0.772" H (16.9mm x 8mm x 19.6mm)
серыял :
482
Стыль заканчэння :
PC Pin
Тып засцерагальніка :
Blade
Тып засцерагальніка :
Holder
Тып мацавання :
Panel Mount
Частка Статус :
Active
в наличии
44,154
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
04820012ZXP Канкурэнтныя кошты
04820012ZXP Асаблівасці
04820012ZXP is produced by Littelfuse Inc., belongs to Трымальнікі засцерагальнікаў.
04820012ZXP вытворчасці Littelfuse Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
04820012ZXP кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com
  • Неадкладны тэрмін дастаўкі: на працягу 24 гадзін-72 гадзін.
 Змяшчае прадукты серыі "0482"