04820010ZXBF Littelfuse Inc. FUSE HOLDER BLADE 125V 15A PCB
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
04820010ZXBF
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
FUSE HOLDER BLADE 125V 15A PCB
Стан RoHs:
Арыентацыя :
Vertical
Бягучы рэйтынг :
15A
Для выкарыстання з/сумежнымі прадуктамі :
481 Alarm Fuse
Кантакт Фініш :
Tin
Кантактны матэрыял :
Beryllium Copper
Колькасць контураў :
10
Напруга :
125V
Памер засцерагальніка :
0.665" L x 0.315" W x 0.772" H (16.9mm x 8mm x 19.6mm)
серыял :
482
Стыль заканчэння :
PC Pin
Тып засцерагальніка :
Blade
Тып засцерагальніка :
Holder
Тып мацавання :
PCB
Частка Статус :
Active
в наличии
21,729
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
04820010ZXBF Асаблівасці
04820010ZXBF is produced by Littelfuse Inc., belongs to Трымальнікі засцерагальнікаў.
04820010ZXBF вытворчасці Littelfuse Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
04820010ZXBF кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com
  • Неадкладны тэрмін дастаўкі: на працягу 24 гадзін-72 гадзін.
 Змяшчае прадукты серыі "0482"