046802.5NRHF Littelfuse Inc. FUSE BRD MNT 2.5A 63VAC/VDC 1206
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
046802.5NRHF
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
FUSE BRD MNT 2.5A 63VAC/VDC 1206
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Адключальная здольнасць пры намінальным напрузе :
35A AC, 50A DC
Бягучы рэйтынг :
2.5A
Зацвярджэння :
CSA, UL
Колер :
Намінальнае напружанне - DC :
63V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
63V
Пакет / Чахол :
1206 (3216 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.125" L x 0.060" W x 0.023" H (3.18mm x 1.52mm x 0.58mm)
Плаўленне I²t :
1.011
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 90°C
серыял :
SlimLine™ 468
Тып засцерагальніка :
Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Тып мацавання :
Surface Mount
Ўпакоўка :
Digi-Reel®
Час водгуку :
Slow
Частка Статус :
Active
в наличии
25,965
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 046802.5NRHF больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
046802.5NRHF Асаблівасці
046802.5NRHF is produced by Littelfuse Inc., belongs to Топкія засцерагальнікі.
вырабленыя
Littelfuse Inc..
046802.5NRHF вытворчасці Littelfuse Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
046802.5NRHF кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
046802.5NRHF Кошт
046802.5NRHF Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "0468"