03455QS4H Littelfuse Inc. FUSE HLDR CART 250V 10A PNL MNT
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
03455QS4H
Апісанне:
FUSE HLDR CART 250V 10A PNL MNT
Бягучы рэйтынг :
10A
Для выкарыстання з/сумежнымі прадуктамі :
5mm x 20mm
Напруга :
250V
Памер засцерагальніка :
5mm x 20mm
Стыль заканчэння :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
в наличии
37,257
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
03455QS4H Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 03455QS4H больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
03455QS4H Асаблівасці
03455QS4H is produced by Littelfuse Inc., belongs to Трымальнікі засцерагальнікаў.
вырабленыя
Littelfuse Inc..
03455QS4H вытворчасці Littelfuse Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
03455QS4H кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
03455QS4H Кошт
03455QS4H Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "0345"