03455QS1HXN Littelfuse Inc. FUSE HLDR CART 250V 10A PNL MNT
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
03455QS1HXN
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
FUSE HLDR CART 250V 10A PNL MNT
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Арыентацыя :
Бягучы рэйтынг :
10A
Для выкарыстання з/сумежнымі прадуктамі :
5mm x 20mm
Кантакт Фініш :
Tin
Кантактны матэрыял :
Copper Alloy
Колькасць контураў :
1
Напруга :
250V
Памер засцерагальніка :
5mm x 20mm
серыял :
345
Стыль заканчэння :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Тып засцерагальніка :
Cartridge
Тып засцерагальніка :
Holder
Тып мацавання :
Panel Mount
Частка Статус :
Active
в наличии
25,074
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
03455QS1HXN Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 03455QS1HXN больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
03455QS1HXN Асаблівасці
03455QS1HXN is produced by Littelfuse Inc., belongs to Трымальнікі засцерагальнікаў.
вырабленыя
Littelfuse Inc..
03455QS1HXN вытворчасці Littelfuse Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
03455QS1HXN кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
03455QS1HXN Кошт
03455QS1HXN Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "0345"