0312008.HXP Littelfuse Inc. FUSE GLASS 8A 250VAC 3AB 3AG
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
0312008.HXP
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
FUSE GLASS 8A 250VAC 3AB 3AG
Стан RoHs:
Адключальная здольнасць пры намінальным напрузе :
200A
Бягучы рэйтынг :
8A
Зацвярджэння :
CE, CSA, KC, PSE, UL
Колер :
Намінальнае напружанне - DC :
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
250V
Пакет / Чахол :
3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Памер / вымярэнне :
0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Плаўленне I²t :
166
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
серыял :
312
Тып засцерагальніка :
Cartridge, Glass
Тып мацавання :
Holder
Ўпакоўка :
Bulk
Час водгуку :
Fast
Частка Статус :
Active
в наличии
35,060
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
0312008.HXP Канкурэнтныя кошты
0312008.HXP Асаблівасці
0312008.HXP is produced by Littelfuse Inc., belongs to Топкія засцерагальнікі.
0312008.HXP вытворчасці Littelfuse Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
0312008.HXP кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com
  • Неадкладны тэрмін дастаўкі: на працягу 24 гадзін-72 гадзін.
 Змяшчае прадукты серыі "0312"