02982008ZXT Littelfuse Inc. FUSE BLOK BLT DWN 32V 500A CHASS
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
02982008ZXT
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
FUSE BLOK BLT DWN 32V 500A CHASS
Стан RoHs:
Арыентацыя :
Бягучы рэйтынг :
500A
Для выкарыстання з/сумежнымі прадуктамі :
MEGA 298
Кантакт Фініш :
Кантактны матэрыял :
Колькасць контураў :
2
Напруга :
32V
Памер засцерагальніка :
2.700" L x 0.750" W x 0.420" H (68.58mm x 19.05mm x 10.67mm)
серыял :
MEGA® 298
Стыль заканчэння :
Bolt Down
Тып засцерагальніка :
Bolt Down
Тып засцерагальніка :
Block
Тып мацавання :
Chassis Mount
Частка Статус :
Active
в наличии
31,867
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
02982008ZXT Канкурэнтныя кошты
02982008ZXT Асаблівасці
02982008ZXT is produced by Littelfuse Inc., belongs to Трымальнікі засцерагальнікаў.
02982008ZXT вытворчасці Littelfuse Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
02982008ZXT кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com
  • Неадкладны тэрмін дастаўкі: на працягу 24 гадзін-72 гадзін.
 Змяшчае прадукты серыі "0298"