1431-38BK3 Hammond Manufacturing COVER FOR CHASSIS 17X14" BLK
Скрынкі, шафы, стойкі
Нумар вытворцы:
1431-38BK3
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
COVER FOR CHASSIS 17X14" BLK
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Для выкарыстання з/сумежнымі прадуктамі :
1441 Series
Колер :
Black
Матэрыял :
Metal, Steel
Памер / вымярэнне :
17.000" L x 14.000" W x 0.040" H (431.80mm x 355.60mm x 1.02mm)
серыял :
1431
Тып :
Cover, Lid
Частка Статус :
Active
в наличии
57,790
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
1431-38BK3 Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 1431-38BK3 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
1431-38BK3 Асаблівасці
1431-38BK3 is produced by Hammond Manufacturing, belongs to Кампаненты скрынкі.
вырабленыя
Hammond Manufacturing.
1431-38BK3 вытворчасці Hammond Manufacturing можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
1431-38BK3 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
1431-38BK3 Кошт
1431-38BK3 Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "1431"