ATS-15G-114-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc. HEATSINK 40X40X15MM XCUT
Вентылятары, цеплавое кіраванне
Нумар вытворцы:
ATS-15G-114-C1-R0
Апісанне:
HEATSINK 40X40X15MM XCUT
Вышыня ад асновы (вышыня плаўніка) :
0.590" (15.00mm)
Даўжыня :
1.575" (40.00mm)
7.38°C/W @ 100 LFM
Шырыня :
1.575" (40.00mm)