ATS-12H-198-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc. HEATSINK 45X45X12MM XCUT
Вентылятары, цеплавое кіраванне
Нумар вытворцы:
ATS-12H-198-C1-R0
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
HEATSINK 45X45X12MM XCUT
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Аздабленне матэрыялу :
Blue Anodized
Вышыня ад асновы (вышыня плаўніка) :
0.472" (12.00mm)
Даўжыня :
1.772" (45.00mm)
Дыяметр :
Матэрыял :
Aluminum
Пакет астуджаны :
Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Рассейванне магутнасці пры павышэнні тэмпературы :
серыял :
pushPIN™
Спосаб мацавання :
Push Pin
Тып :
Top Mount
Тэрмастойкасць @ Natural :
Форма :
Square, Fins
Цеплавое супраціўленне пры прымусовым патоку паветра :
9.03°C/W @ 100 LFM
Частка Статус :
Active
Шырыня :
1.772" (45.00mm)