ATS-12G-198-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc. HEATSINK 45X45X12MM XCUT
Вентылятары, цеплавое кіраванне
Нумар вытворцы:
ATS-12G-198-C1-R0
Апісанне:
HEATSINK 45X45X12MM XCUT
Вышыня ад асновы (вышыня плаўніка) :
0.472" (12.00mm)
Даўжыня :
1.772" (45.00mm)
9.03°C/W @ 100 LFM
Шырыня :
1.772" (45.00mm)