ATS-10H-165-C3-R0 Advanced Thermal Solutions Inc. HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T412
Вентылятары, цеплавое кіраванне
Нумар вытворцы:
ATS-10H-165-C3-R0
Апісанне:
HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T412
Вышыня ад асновы (вышыня плаўніка) :
0.394" (10.00mm)
Даўжыня :
0.984" (25.00mm)
18.63°C/W @ 100 LFM
Шырыня :
0.984" (25.00mm)