ATS-10C-121-C1-R0 Advanced Thermal Solutions Inc. HEATSINK 50X50X10MM XCUT
Вентылятары, цеплавое кіраванне
Нумар вытворцы:
ATS-10C-121-C1-R0
Апісанне:
HEATSINK 50X50X10MM XCUT
Вышыня ад асновы (вышыня плаўніка) :
0.394" (10.00mm)
Даўжыня :
1.969" (50.00mm)
9.46°C/W @ 100 LFM
Шырыня :
1.969" (50.00mm)