ABM13W-45.0000MHZ-6-DH7Z-T5 Abracon LLC CRYSTAL 45MHZ 6PF SMD
Крышталі і асцылятары
Нумар вытворцы:
ABM13W-45.0000MHZ-6-DH7Z-T5
Вытворца:
Апісанне:
CRYSTAL 45MHZ 6PF SMD
50 Ohms
Допуск частоты :
±7ppm
Ёмістасць нагрузкі :
6pF
Памер / вымярэнне :
0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.013" (0.33mm)
Стабільнасць частоты :
±50ppm
Частата :
45MHz