ABM13W-40.0000MHZ-7-BH7G-T5 Abracon LLC CRYSTAL 40MHZ 7PF SMD
Крышталі і асцылятары
Нумар вытворцы:
ABM13W-40.0000MHZ-7-BH7G-T5
Вытворца:
Апісанне:
CRYSTAL 40MHZ 7PF SMD
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
50 Ohms
Допуск частоты :
±7ppm
Ёмістасць нагрузкі :
7pF
Пакет / Чахол :
4-SMD, No Lead
Памер / вымярэнне :
0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
Працоўная тэмпература :
-20°C ~ 70°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.013" (0.33mm)
Рэжым працы :
Fundamental
серыял :
ABM13W
Стабільнасць частоты :
±15ppm
Тып :
MHz Crystal
Тып мацавання :
Surface Mount
Частата :
40MHz